• +38(067) 500-27-29
  • +38(095) 366-67-39
  • +38(063) 498-11-33
  • sirius.centr.kiev@gmail.com

Про автора

Тетяна Миколаївна Мікушина — відомий громадський діяч, засновник філософсько-етичного Вчення, яке спрямоване на відновлення моральності і моралі в суспільстві.

Т. М. Мікушина є автором понад 50 книг. Багато її книг перекладені іншими мовами: англійська, німецька, португальська, болгарська, латиська, литовська, вірменська, турецька та інші, та видані в європейських країнах та в США.

Книги мають Божественне походження і записуються Т.Н. Мікушиною за допомогою особливої ​​методики медитації в присутності Високодуховних Істот Світла.

Протягом десяти років понад п'ятдесят Істот Світла давали свої Послання через свого Посланця Тетяну Миколаївну у формі бесід та повчань. Ці Великі Вчителі перебувають на більш тонких планах буття і відомі людству як Вознесені Владики, або Владики Мудрості (Владики Шамбали).

З 2005 по 2015 роки Посланцем Тетяною Миколаївною Мікушиною було прийнято понад 470 Послань. Всі Послання опубліковані в книгах «Слово Мудрості» з 1-ої по 21-у, по числу прийнятих циклів.

Сукупність усіх Послань містить струнке Вчення, основу якого складає Моральний Закон. Істоти Світла пояснюють нам, людям, чому вигідно дотримуватись моральних принципів у своєму житті, Для цього даються знання про два найважливіших закона: Закон Карми і Закон Реінкарнації.

Різноманітність і кількість освітлених в книгах тем, величезне: Добро і зло, рекомендації щодо безпечного проживання в сучасному світі, знання про енергетичну будову людини, його «тлінної» і «нетлінної» частинах, розуміння про еволюційний шлях розвитку людства і прискорений шлях, або Шлях Посвячень, містичні знання про зв'язок з Дальніми світами і багато іншого.

У цих книгах піднімаються всі проблеми, які стоять перед суспільством, даються практичні рекомендації з актуальних питань сучасності.

За величезною різноманітністю висвітлених тем слідує струнке Вчення, не суперечить жодному з моральних Вчень, що прийшли в наш світ через давніх і сучасних мислителів та філософів.

Послідовне щоденне читання Послань в тій хронологічній послідовності, якій вони були дані, змінює свідомість читача. І поступово через зміну свідомості зміниться і навколишня дійсність.

Один з основних постулатів Вчення: зовнішній світ є дзеркалом, в якому відображається наша свідомість. Досконалій свідомості відповідає досконалий світ.

Щоб Золоте Століття повернулось в наш світ, потрібно, щоб один відсоток населення земної кулі добровільно вирішив змінити свою свідомість, підняти свою свідомість на новий еволюційний рівень.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на авторському сайті Т.М. Мікушиної «Сіріус».